Izvēloties kādu no Rehabilitācijas centra “Līgatne” pakalpojumiem (ēdināšu, konferenču zāles īri vai ballīti bunkurā) varat piedalīties realitātes spēlē “Objekts X”.

Realitātes spēle aktīviem un atraktīviem cilvēkiem ,kuri nebaidās doties slepenā uzdevumā un saņemt adrenalīna devu. Spēles dalībniekiem jāiejūtas slepeno aģentu lomās, kuri veic slepenu misiju glābjot dzimteni no katastrofas. Dalībnieki (aģenti) spēlē piedalās individuāli vai komandās.

 

UZDEVUMS:
Slepenajiem aģentiem (spēlētājiem) pēc dubultaģentu atstātajām norādēm pazemes bunkurā ir jāatšifrē un jāatrod „Objekts X”. Brīdī, kad „Objekts X” ir lokalizēts un nogādāts drošībā, misija (spēle) tiek uzskatīta par veiktu.

 

NORISES VIETA:
Padomju slepenais bunkurs ar segvārdu „Pansionāts”, kas atrodas 9m zem zemes „SIA Rehabilitācijas centrs „Līgatne”” teritorijā.

 

AĢENTU VERVĒŠANA:
Pieteikšanās spēlei sīkāka informācija pa tālruni: +371 64161915, +371 26467747

vai e-pastu: ligatne.info@gmail.com
Papildinformācija: www.bunkurs.lv
www.ligatne.lv

 

AĢENTA PROFĪLS:
Par slepeno aģentu var kļūt jebkurš 12 gadu vecumu sasniedzis Latvijas rezidents un nerezidents. Līdz 12 gadu vecumam spēlē var piedalīties kopā ar vecākiem/aizbildņiem. Spēles dalībniekiem ar izteiktu astmas kaiti, klaustrofobijas sindromu, nopietnām sirds slimībām par savu veselības stāvokli jāinformē spēles vadītāji.

 

AĢENTU REKRUTĒŠANA:
Spēlētāju reģistrēšanas spēlei notiek pa e-pastu ligatne.info@gmail.com . Tikšanās vieta – Skaļupēs, SIA „Rehabilitācijas centrs „Līgatne”” telpās pie administratora. Līdz ko aģents ir reģistrēts, spēle ir sākusies! Leģendu uzdevuma veikšanai un tālākas norādes aģenti saņem spēles laikā.

 

IZLŪKDIENESTA INFORMĀCIJA:
Neskatoties uz diversijas draudiem, PSRS armijas slepenā daļa, kuras segvārds ir „Astotā Pārvalde” turpina veikt slepenus, zinātniskus pētījumus un gatavojas veikt nezināmus eksperimentus. Slepenais projekts „Objekts X” ir apdraudēts – izsludināts trauksmes stāvoklis.

 

MISIJAS CENA:

Grupas spēle latviešu, krievu valodā – 12.00 €/pers.   (min cilvēku skaits 15)

              ja grupa mazāka par 15 cilvēkiem – 180.00 €/spēle 

Grupas spēle angļu valodā – 16.00 €/pers. (min cilvēku skaits 15)

              ja grupa mazāka par 15 cilvēkiem – 240.00 €/spēle