2016. gads

Oda Līgatnei

Dievs ir mīlestība
(1. Jāņa vēst. 1:8)

Pēc insulta nokļuvu Līgatnē kā īstens dārzenis. Lūdzos Dievu, lai Viņš man ātrāk atsūta nāvi, lai šeit bezjēdzīgi netiktu tērēta manu bēru nauda. Gribēju mirt, jo nevarēju pieņemt, ka kādam mani būs jākopj. Dievs mani uzklausīja, tikai nāves vietā atsūtīja mīlestību.

Kāds gudrais ir teicis: “Ja Dievs kādu grib izjokot, viņš tam dāvā mīlestību.” Tā Dievs mani izjokoja – es iemīlēju – diemžēl ne kādu vīrieti, bet gan Līgatnes rehabilitācijas centru. Dievs smējās par manu vēlmi mirt – līdz pat šim brīdim dzirdu Dieva smieklu klātbūtni – Viņa mīlestību, – Līgatnē visur jūtama Viņa mīlestība.

Vai tas nav Dieva joks, ka dusmīgā “daktera bērziņa” vietā kā Eņģeļa spārns tavam liktenim pieskaras daktere Ilze Bērziņa? Dieva smiekli skan, medmāsiņai ienākot slimnieka istabiņā, sakārtojot segu un apjautājoties, vai uz nakti nevajadzētu kādu mikstūriņu miegam? Vai tā nav Dieva roka, kas tevi noglāsta, kad tu, izmisumā rīdams asaras, domā, kā dzīvot tālāk – piekaltam pie gultas?

Līgatnē ir kauns domāt par nāvi. Netīšam, nakts melnumā, nospiedu zvana pogu – cauri tumsai pie tevis atskrien un mīlas pilnā balsī jautā: “Mīļā, kā tev palīdzēt?”

Dieva smiekliem skanot, māsu palīdzes iznēsā šīberus, mazgā, ģērbj, mierina, baro un iedrošina guļošos. Pat apkopēja, klusi starojot, dara savu darbu. Vai bez mīlestības strādā pavāri un citi virtuves darbinieki, ja ar tik mazu naudiņu spēj mūs tik gardi paēdināt? Valstsvīri varēja nākt uz Līgatni mācīties cilvēkmīlestību – kopā ar mani pavērot, kā strādā fizioterapeits, – pavisam jaunas meitenes ar vecāku krievu tautības slimnieku, kurā latvju politikāņi acīmredzot bija iepotējuši naidu pret latviešiem. Viņš uzsvērti runāja krieviski, gaidot, kā reaģēs meitene. Meitene atbildēja latviski, bet ar lielu mīlestību pret krievu kungu. Fizioterapeites mīlestībā izkusa kunga naids. Viņš sāka runāt skaidrā latviešu valodā, saprazdams, ka te cilvēkus nešķiro pēc tautības.

Te Līgatnē visi dzied mīlestības dziesmu – gan fizioterapeites, gan ergoterapeite, gan administrācijas un kafejnīcas meitenes, gan visi pārējie, kurus es neredzu, bet jūtu viņu darbu.

Mūsu dvēseļu krāsmatās dzīvību iepūš psiholoģe Ginta Rodionova. Viņas darbs ir nenovērtējams. Vai tā būtu izslavētā Līgatne, ja tur savus dievišķos rehabilitācijas brīnumus neradītu Skaņupes burvis – Agris Piebalgs?

Ja Andris Ērglis iemācīja akmeni ripot, tad Agris Piebalgs iemāca akmeņus staigāt. Novēroju, kā Agris strādāja ar bērnu triekas savilktu puisi, kuram uz mūžu piešķirta pirmā grupa. Nesen redzēju to pusi, pārcilvēciskā lepnumā un priekā soļojam man pretī. Neticēju savām acīm – viņš gāja! …un apstājās laiks …skanēja Bēthovena Oda priekam.

Vai te vēl jājautā: “Kas strādā Līgatnē?” Vai tie būtu vienkārši sava aroda lietpratēji? Vai tomēr to visu veic PATS DIEVS.

 

Pateicībā – Aina Štrauhmane, dz. Leiškalne

2015.-2016. gadā Līgatnē-Jūrmalā

 

2013. gads

17. oktobris

Nāk rudens izgreznot Līgatni! Skaisto Latvijas – Dievzemītes stūrīti! Tik laba atpūta ar mediķu palīdzību. Esmu pateicīga Dr. I. Bērziņai par to, ka ārstēja ne tikai manas sāpošās vainas, bet uzklausīja arī manas sāpošās domas… Ārstē ne jau tikai zāles, bet laba, mīlestības pilna attieksme – paldies par to visam Saulainajam kolektīvam. Jaukas, jautras nodarbības ar Evitu! Paldies 302. ist. aprūpētājai par “gaismas staru” naktī, pateicos visām masierēm , kas atdeva man savu labo enerģiju, un daudziem paldies vēl un vēl…! Gribētu atgriezties, lai iegūtu labās emocijas no labiem ļaudīm un nūjotu “tik pie Gaujas! “

Ar cieņu un pateicību

Biruta Ceplīte

 

16. oktobris

Cik skaista ir Līgatnes daba. Cik laimīgi cilvēki ir “Centrā”, kas atgūst veselību un dzīvesprieku! Cik patīkami “Centrā” saklausīt balsis, labrīt, labdien, labvakar, paldies par sniegto laipnību: saka un saņem veci un jauni, ierēdņi un pacienti.

“Centrā” darbs rit rūpīgi, precīzi, bez steigas, klusu, bez balss pacelšanas. Apkārt dzirdams: “Kā es varu palīdzēt”. 

Ierodoties apmeklētājiem laipnību saņem  sākot ar administrāciju, galvenām ārstēm Ingrīdu un Ilzi un visu apkalpojošo personālu.

“Centrā” nav personas ko slavināt. Te strādā apzinīga, radoša komanda. Komandas darbs vedīs Latviju uz laimīgu rītdienu. 

Lai darba prieks ir Jums un  veselība mums.

Lai pateicība skan no Bauskas, Liepājas un Saulkrastiem

 

 

21. septembris

Vislielākais paldies visiem Līgatnes RC darbiniekiem, par iejūtību, atsaucību, sirsnību!

Īpašs paldies Dr. Evai Rudzītei par sirsnību, sapratni, vajadzīgo procedūru nozīmēšanu, lai uzlabotu veselību muguras un ceļu locītavu problēmās. Vislielāko pateicību izsaku mīļajai, jaukajai sirsnīgajai masierītei Tatjanai Laimei, kurai ir augsta profesionalitāte un man bija liela “Laime” nokļūt pie kolosālās masierītes Laimes…. mīļš paldies viņai! Kā arī mīļš paldies zemūdens masāžu meitenēm par kolosālajām procedūrām un sirsnību: Antrai, Ingai, Lailai.

Liela pateicība fizioterapeitei Laurai, kura vienmēr sagaidīja ar mīļu smaidu un par patīkamajiem, veselīgajiem vingrojumiem un vingrojumu lapu mājās ar norādi par turpmākajiem vingrojumiem – “darbs mājās”.  Un mīļš paldies fizioterapijas māsiņām Mārai un Birutai par veselīgajām  procedūrām.

Ļoti pateicos arī visām virtuves un ēdnīcas meitenēm, kuras ar mīļu smaidu pasniedza mums garšīgus ēdienus un kāda dažādība!!!! Vēlreiz mīļš paldies visam personālam RC “Līgatne”, par visu, visu. Ak jā! Un pirts vakar vakarā, ar jauko pirts “dvēselīti” Līgu, jeb pirts sievu. Tā jaukā romantiskā gaisotne, ķermeņa attīrīšana, slotiņas, pēdu masāža, kaut kas vienreizējs! Super!

Visiem iesaku to izbaudīt! Novēlu arī Jums visiem Rehabilitācijas centra darbiniekiem veselību, možumu, panākumus, optimismu. Viss bija brīnišķīgi. Skaistā daba, ārstēšana, procedūras, apkalpošana!

Patiesā cieņā: Aija Anastasija

 

05. augusts

Bija ļoti forši! Mums visiem ļoti patika

Linda, Stasija Anda

 

16.-30. jūlijs

Paldies par 2 jaukajām nedēļām, ko pavadījām Rehabilitācijas centrā “Līgatne”. Paldies par sapratni, iedrošinājumu un atbalstu, paldies par atpūtas brīžiem un kopīgiem spēļu vakariem. Šeit gan pastrādājām un iemācījāmies ko jaunu, gan atpūtāmies un izbaudījām skaisto dabu.

Baiba un Laura

 

26. jūlijs

Paldies par laipno uzņemšanu un atsaucību visos jautājumos, kā arī par īpaši gardajām maltītēm!

A. Vītola  

I. Jablokova

 

19. jūlijs

Šodien paiet mēnesis kopš disku trūces operācijas. Braucu mājās, paldies! To profesionalitāti, atvērtību, mīlestību un mieru nevar par augstu novērtēt, sākot no galvenās ārstes I. Tambores un beidzot ar telpu uzkopējiem. 

Biju šeit 1 reizi, bet ceru atgriezties ne pēc operācijas, un ieteikt jūs gan kolēģiem, gan pacientiem.

Lai pietiek spēka un mīlestības un, lai mūsu veselības ministre jūs atbalsta vairāk.

Iegādājos krūzīti “Izvēlies savu fizioterapeitu” (un izvēlējos). Paldies!

Ar cieņu, Dace Lāce, Madona

 

01. – 09. jūlijs

/Ā. Elksne/

Pat miljonāri par naudu var iegūt visai maz,

Jo zvaigznes un varavīksnes netiek pirktas un pārdotas,

Jo it nekur uz kredīta nav dabūjams saulrieta sārts,

laba sirds, īsta mīlestība un godīga cilvēka vārds.

 

Mīļš paldies par rūpību ārstēšanā.

Jūs vis kā norunājuši sirsnīgi un laipni!

Vieglu ikdienu!

Cesvainiete

 

02. jūlijs

Paldies no sirds!

Cik tomēr cilvēkam vajag maz, lai viņš būtu laimīgs! Mosties ar putnu dziesmām, nevis motoru troksni, elpot tīru meža gaisu, nevis izplūdes gāzes; saņemt mīļu smaidu un ieinteresētu: “Nu kā tad šorīt klājas?” – no katra personāla cilvēka! Tik ļoti mīļi un laipni, un profesionāli darbinieki! Sevišķi mīļu paldies saku”Darjai, Rittai, Mārai, Irīnai, dakterei Evai Rudzītei!

Ļoti ceru šeit atgriezties vēl kādu reizi!

Lai Jums veicas un izdodas viss iecerētais!

Dagnija no Grobiņas

 

16. jūnijs

 Pārceltuve. Prāmis

Saules rietā,

kad vakari rāmi,

Tevi pārcels šai vietā.

 

Uz prāmja malām taureņi klusi

Un daža spāre

Tu gribi tur, uz to pusi?

Tevi pārvedīs pāri. 

/I. Ziedonis/

Paldies! Sandra no Ikšķiles

 

10. – 15. jūnijs

Paldies!

Vissirsnīgākais paldies no visas sirds visam kolektīvam par saskanīgu darbu visos jautājumos, paldies par rūpēm un uzmanību, kas tika veltīta man un ikvienam šeit uzturoties. Paldies!

Anna B. no Ķeipenes

 

09. jūnijs

Līgatne – svēta vieta, mīļie jaukie cilvēki. Cik daudz Jūs man dodat dvēseles siltumu. Mīļās dakterītes Rudzīte, Bērziņa, fiz.ter. māsiņas Birutiņa, Māra un protams Ludmila Annuškāne – zelta cilvēks. Gaidiet mani nākošo gadu! 

Ieva

 

03. – 07. jūnijs

Visskaistākais zieds ir dvēseles zieds, ko cilvēks cilvēkam sniedz.

Liels paldies medicīnas kolektīvam par laipnību, iejūtību, sirsnību. Administratorēm un visam apkalpojošam personālam it sevišķi Airai par laipno sagaidīšanu un pavadīšanu, par smaidiem. Paldies!

Maija Z. no Smiltenes

 

31. maijs

Mīļš paldies Rehabilitācijas centram  “Līgatne”. Mīļie Enģelīši, paldies Jums visiem par 1) vīra, 2) tēta, 3) opīša ārstēšanu – veselības atjaunošanu pēc smagās slimības.

Valērijs Pavlovs ar savu ģimenīti

 

31. maijs

Priecīgāks, harmoniskāks, laimīgāks. Paldies ajūrvēdas masierītei un Pirts sieviņai par brīnišķīgajām procedūrām. Lai Jums (LRC) izdodas kļūt vēl labākiem un neapstāties pie sasniegtā. Varbū var padomāt par veģetārās virtuves izveidošanu 🙂

Ar cieņu, 

Jānis Andiņš

 

6.-11.maijs

Ar gadiem steidzīgiem kad dzīves vēji pūš – 

Viz dienas baltas, pelēkas un melnas.

Ik vienam cilvēkam mūžs tādā gaismā mirdz

Cik dāsnuma un saules glabā sirds.

Cik viņš spēj ziedoties un citiem dot,

Un dodot baltu labestību atstarot.

 

Mīļš paldies Rehabilitācijas centra vadībai, dakterītēm, māsiņām un visiem darbiniekiem par rūpēm un nesavtīgo gādību, ārstēšanu un lielisko barošanu.

Cesvainiete I.V.

 

03. maijs

Esiet veseli – jūs,

Kas mūs veselus dara,

Jums jau no pašas dabas

Dota tāla vara.

Būtībā jūs esat svētie,

Kaut kur pat izredzētie.

Dod Dievs, ka visbeidzot būtu

Arī novērtētie!

 

Jaukajai dakterītei Tamborai

Nora Kalna

 

 28.aprīlis

“Dzīvē kā jau dzīvē, daudz sāpju un mazliet prieks”, teicis Marsels Panjols. Paldies RC personālam, ka palīdzējāt iespēju robežās atgūt veselību un vairot prieku. Īpašs paldies dr. Rudzītei par precīzu slimības cēloņu noteikšanu un ārstniecību. Vislielākais paldies ārstei Ingrīdai Tamborai per iejūtību un komplikāciju gadījumā griešanos pie speciālistes, kā rezultātā, ieteicot nepieciešamās procedūras, veselības stāvoklis un pašsajūta uzlabojās.

 Paldies jaukajai fizioterapeitei Darjai Sudakovai par iejūtību un prasmīgu, mērķtiecīgu vingrojumu izvēli. Paldies atsaucīgajai Rudītes kundzei par palīdzību ar mašīnu.

Paldies cienījamai masierei Tatjanai Laimei par spēcīgajām un maigajām rokām.

Paldies ūdensterapeitei Ritai par palīdzību un iejūtību. Paldies jaukajai un visu pagūstošajai  “ūdensmeistarei” Ingai. Paldies visām 4. stāva jaukajām māsiņām par silto pretklepus tēju, bērzu sulām un uzmundrinošo attieksmi.

Paldies sanitārēm u.c. tehniskajiem darbiniekiem. Ēdināšana bagātīga, varbūt mazliet par daudz. Palika iespaids , ka viss RC personāls strādā ar lielu atbildību par pacientiem. 

Veiksmi, veselību un saticību ģimenes dzīvē!

Gunta Kraukle

 

24. aprīlis

Gribu sākt savu vissirsnīgāko pateicību Līgatnes RC  ar vārdiem – Gūt var ņemot, gūt var dodot, dodot gūtais neatņemams.

Es šeit pavadīju 10 visbrīnišķīgāk dienas, kad daba mostas no ziemas miega un rītos modina putns, kas tarkšķ. Esmu ļoti pateicīga visam RC kolektīvam, dakterei Bērziņai, ūdensdziedniecības māsiņām Ritai un Lailai, fizikālās terapijas māsiņām Mārai un Birutai, fizioterapeitei Ieviņai, koordinācijas māsiņai, virtuves darbiniekiem un visam apkalpojošam personālam. Vienkārši brīnišķīgi.

                                     Līgatnes kalni uz meži – 

                                     Līgatnes bērzi baltie.

   Upīte strauja, ko  par Skaļupi sauc.

Līkumus metot uz Gauju tā trauc.

Visiem, kam ceļi un mugura stīvi

Dziedēs jūs ārsti un daba,

Jūs būsiet no sāpēm tad brīvi.

Skaidrīte Veisa

27.martā

No visas sirds pateicos apkalpojošajam personālam par iejūtību, laipnību, sirsnību un izrādīto sapratni. Paldies par smaidu no rīta un vakarā, paldies par smaidu dienas garumā. Sevišķi gribētos pateikt paldies ārstei dr. Akmentiņai un psihologam Radionovai. Lai jums pietiek spēka izturēt, lai pietiktu spēka visam kolektīvam pārvarēt šo krīzi. Lai jūs saņemtu atpakaļ to labestību divkārt, ko sniedzāt pacientiem. Lai jums veicās visās dzīves jomās. Uz tikšanos nākamgad!

U. Auniņš

 

24. martā

Mīļš paldies par jauku nedēļas nogali visam personālam! Veiksmi darbā!

 

13. martā

Paldies visam medicīnas kolektīvam par sirsnību, laipnību, iejūtību. Paldies masierītei Irēnai, kura nežēlo rokas, strādā no sirds. Lai kolektīvam piepildās sapņi. Stipru veselību, izturību, optimismu turpmākajā darbā.

Andžāne

 

07.februāris

Kad zemi vēl klāj, sniega palagi, un retumis kāds egles zars ir iebridis sniegā. bet teju, teju jau lazdas sāks purināt brūnganās skaras un pirmie sniegpulksteņi iezvanīs savus zvanus!

Tad ir laiks rūpēties par sevi, par savu veselību. Un es to atradu pie jums “Līgatne” – rehabilitācijas centrā.

Liels paldies, administrācijas meitenēm, kas silti uzsmaidot mani uzņēma. Paldies dr. Ingrīdai Tamborai. Paldies, visām medicīniskajam personālam – Fizioterapeitei – Ligitai, ergoterapeitei – Agnesei, fizikālās procedūras meitenēm – Mārai, Birutai, ūdensdziedniecības procedūru meitenei – Ritai. Paldies par jauko masāžu Ivetai. Es centos izmantot  visu, kas atrodas rehabilitācijas centrā, frizierīti, pedikīru, solāriju un brīnišķīgo kafejnīcu ar svaigām (augļu, dārzeņu) sulām.

Es vēlu visām labu, labu veselību, vienmēr būt mierā ar sevi, ar gaišu domu sirdī un baltām, jaukām, sirsnīgām darba dienām.

Un ticu, ka izdosies piepildīt Jums Jūsu sapni, par skaisti atjaunotu (renovētu) rehabilitācijas centru. Un pats galvenais, par pienācīgu atalgojumu, par Jūsu cilvēcīgo, ļoti grūto un atbildīgo darbu.

 

Lai Jums veicas – no sirds Skaidrīte D.

 

Lai nāk pavasaris,-

Ar ziliem vizbuļu ziediem.

Ar siltu  vēju šalku

Ar zaļo bērzu birzi

Un dzidro ūdens malku

Un tad var skriet ar basām kājām pa pieneņu lauku!

 

14. – 23. janvāris

Esmu daudzviet ārstējusi savas “kaites”… Bet nekur nebija tik jauki , kā Līgatnē.

 Paldies par profesionālismu, iejūtību, sirsnību, atsaucību!

Pat istabenes, virtuves apkalpe bija sava uzdevuma “augstumos”.

Vēlu visam personālam veiksmi, optimismu, labu noskaņojumu, stipru veselību, augstu algu, tuvinieku un arī “tālinieku “mīlestību.

Lai dzīvi “Līgatne” – labākais rehabilitācijas centrs mums pieejamā “pasaulē”!

Ar cieņu un patiesu pateicību Zinaīda Osipova (no Rīgas)

 

18. janvāris

Paldies par atsaucīgu un labestīgu atmosfēru un uzņemšanu. Labi organizēts darbs, viss personāls strādā precīzi. Jau ienākot un līdz beigām jūties kā starp savējiem!

Brigita un Jānis Dirbas

 

5. janvāris

Paldies visam RC “Līgatne” personālam par laipno viesu uzņemšanu, siltajām telpām, gardo ēdienu. Paldies laipnajām administratorēm un virtuves darbiniecēm un oficiantei, kā arī  prasmīgajām masierēm un ūdens procedūru meistarēm.

Latvijas Balintu Asociācija / 15 biedri

Gaišu Zvaigznes dienu!

 

2012.gads

22. decembris

Patiesa cieņa un pateicība Līgatnes RC kolektīvam un īpaši manai ārstējošajai  ārstei Ingrīdai Tamborai, fizioterapeitei Dacei Rimicānei, masierei Ivetai K., ergoterapeitei Agnesei, psiholoģei Gintai R., fizikālās terapijas māsiņām Birutai M., Mārai K., un visam , visam Jūsu brīnišķīgajam kolektīvam. Smaids, sirsnība un īpašā individuālā pieejā, tiešām dziedē. Pēc 11 šeit pavadītajām dienām, aizbraucu mājās pavisam citāda – laimīga un veselāka. Mīļus , klusus  Ziemassvētkus! Veiksmīgu 2013. gadu! 

Agrita Tīrmane – Limbažu nov.

 

21. decembris

Paldies par gardo maltīti un jauko dienu Līgatnes rehabilitācijas centrā!

Gaišus svētkus vēlot Latvijas ergoterapeitu vārdā –

Latvijas Ergoterapeitu asociācijas prezidente Lolita Cibule

 

7. decembris

Paldies visam sanatorijas personālam par labo darbu, par tīrību, kārtību un precizitāti. Vislielākais dakterei Bērziņai, fizioterapeitēm Dacei un Ritai, kas savu darbu veic teicami un ar lielu atbildību, lai pacients aizietu vesels un apmierināts, paldies kurinātājiem par siltajām telpām un silto ūdeni.

Paldies vadībai, ka sanatorija sekmīgi darbojās. Paldies virtuves darbiniecēm, pavārēm par garšīgiem, sātīgiem ēdieniem un kulturālu apkalpošanu un dažādo ēdienu sortimentu.

Gaišus un mierīgus Ziemassvētkus un sekmīgu, veselīgu Jauno gadu!

Olimpiskā 2.kārtējā čempiona vecmāmiņa Paulīna Štromberga

 

decembris

Mīļš paldies visam RC “Līgatne” kolektīvam par manis rūpīgu ārstēšanu. Šogad jau esmu otro reizi. Jūs man iemācījāt izkāpt no ratiņiem, pašai tikt uz podiņa, paldies jums par to. Mīļš paldies sanitārītēm Rudītei, Sandriņai, Līgiņai, māsiņām Mārai , Ingrīdai, Gaļinai viņas nekad neaizmirsa iedot paredzētās zālītes, mīļš , mīļš paldies viņām. Būt arī turpmāk tādām pašām, kā līdz šim. Mīļš paldies fizioterapijas māsiņām Ligitai, kuru arī es saucu par savu mīlulīti, Elīnai, Inesītei. Paldies arī ergoterapeitēm Lindiņai , Agnesītei. Lai mīļš paldies māsiņām Birutiņai, Mārai par elektr. stimulāciju manai rociņai un kājiņai. Mīļš, mīļš paldies jums visām, lai laba veselība, paldies par visu jūsu laipnību un sirsnību. Mīļš paldies dakterītei Ilzītei Bērziņai par lielo atsaucību, labestību. Kāds mīļums staro no jums. Paldies arī ūdens procedūru māsiņām Ritai, Antrai, Ingai. Mīļš paldies virtuves kolektīvam par garšīgajiem ēdieniem.

Novēlu visiem RC “Līgatne” kolektīvam priecīgus Ziemassvētkus, labu veselību arī turpmāk strādājot, sagaidīt priecīgu Jauno 2013. gadu.

Genovefa  Stolere – Pugāju novada “Lazdukalnā “

 

01. decembris

Sirsnīgs paldies par veselības uzlabošanu, par sirsnību, iejūtību, labestību dakterei Ilzei Bērziņai, fizioterapeitei Inesei, Ergoterapeitei Lindai, masāžu meitenēm, ūdensdziedniecības māsiņām un visam kolektīvam par labvēlību un pašaizliedzīgo darbu pat sestdienās. Mīļš paldies arī virtuves darbiniekiem par garšīgajiem, daudzveidīgajiem ēdieniem, oficiantēm par labu apkalpošanu. Mīļš, mīļš paldies visam rehabilitācijas kolektīvam “Līgatne”.

Novēlu arī Jums visiem veselību, dzīvesprieku, optimismu…. Un priecīgus tuvojošos Ziemassvētkus!

Ar cieņu, Aija Anastasija Pavāre – Zaube

 

21. novembris

Sirsnīgs paldies par veselības uzlabošanu! Visas lielās mājas darbīgajam kolektīvam un tās vadonim Pēterim Liderim par viesiem sagādāto svētku Latvijas dzimšanas dienas 18. novembra prieku. Par kopā būšanu koncertā un iespēju redzēt svētku salūtu Līgatnē. Mīļš paldies visām darbīgajām meitenēm kā skudriņām, kur katra ir īstajā vietā, tāpēc īpaši neizcelšu nevienu. Prieku sagādāja sniegbaltās galdsegas, uzklātas jaunas svētku rītā un maltīte sveču gaismā!!! Paldies par laipnu sagaidīšanu un pavadīšanu. Tas viss tikai kopā stiprina un uzlabo  mūsu veselību. 

Lai jums pietiek spara

Darīt to, kas jāpadara!

Ar cieņu un mīlestību Vaira Lielbārde no Gulbenes / Natālija Koleite no Liepas pag.(Lode) / Elga Skačko no Mālpils novada

 

26.oktobris.

Netapt mīlētam ir tikai neveiksme, nelaime ir nemīlēt. (Kamī)

Mīļš paldies visām jaukajām personāla meitenēm. Jutos šeit kā Anglijas karaliene.

Daira, Ventspils.

 

20.oktobris.

Tik tiešām mīlestība dziedē cilvēkus- kā teikts „darba grāmatiņas” moto. Paldies dr. Akmentiņai par mīlestību, iejūtību, laipnību. Pateicos visu procedūru veicējām! Jautrs „paldies” fizioterapeitei Dacei, ka „pieradināja” pie nūjām.

Lai veicas visam centra kolektīvam vienmēr un visur!

Maija, Amatas novads.

 

10.oktobris.

Gribētos izteikt pateicību nelielam, bet draudzīgam RC „Līgatne”, kuri strādā pēc devīzes „Mīlestība dziedē cilvēkus, gan tos, kuri sniedz, gan tos kuri saņem”.

Visi, sākot no galvenās ārstes, rehabilitologi, medmāsa un sanitāres, ka arī apkalpošanas personāls, cenšas sniegt maksimālo palīdzību un atbalstu, gan fizisku, gan garīgu, lai cilvēki, nonākuši bēdā, iespējami ātrāk var atgriezties pierastajā dzīvē.

Pie tam augstā kvalitātes profesionāļi dod padomus, kā dzīvot tālāk bez sāpēm.

Īpaša pateicība dr. Bērziņai, medmāsām Rutai, Mārai, Ingrīdai, Lailai, Birutai, Laimai, Ilzei, Natālijai.

Olga no Rīgas

 

13.septembris
Manā skatījumā ir lietas ko nevar nopirkt par naudu (arī par lielu naudu – nē!) un, ko nevar samaksāt ar naudu; tā ir sirsnība, labestība un cilvēcība – lūk, īpašības, kas šeit mediķiem netrūkst. Var secināt, ka pie Jums gan ārsti, gan viss personāls atbilst īstajam medicīnas darbinieku statusam, kas vietām ir zudis. Paldies par to!
Šeit ir tā, ka gribētos vēl braukt un braukt; tāpēc turpmāk izvēlēšos tieši Jūsu iestādi.
Saglabāt smaidu, iejūtību arī turpmāk! Lai veicās!
Liene, kas zobārstīte tepat Cēsu pusē.

 

12.septembris
Izsakām vislielāko pateicību mūsu masierītei Tatjanai Laime. Iejūtīga un savas profesijas meistare. Vienmēr laipna un izpalīdzīga. Vēlam veiksmi turpmāk

 

23.augusts
Izsaku pateicību par ļoti labu darbu, par brīnišķīgo attieksmi visam Rehabilitācijas kolektīvam: Dakterei Rudzītei, fizioterapeitei Inesei, kā arī jaukajām masierītēm: masierei Tatjanai – ārkārtīgi jaukam cilvēkam un masierei, zemūdens masierei Ingai – par jauku brīžu sagādāšanu veicot ūdens masāžas.
Ar cieņu, Rita Strauta „Stradiņi”

 

14.augusts

„Latvijas Teātra radošo personību atbalsta fonds” izsaka vislielāko pateicību visiem Jūsu darbiniekiem par bijušo skatuves mākslinieku: Elvīras Baldiņas, Astrīdas Vecvagares un Jēkaba Krēsliņa rehabilitāciju. Vislabāk vārdos to ir izteikusi Elvīra Baldiņa:
„Es vēl arvien priecājos un brīnos par guvumu 10 dienas Līgatnē. Kā citā pasaulē; bez steigas, viss laikā, visur esi gaidīts, aprūpēts, ne mazākā skarbuma vai neērtības. Sāc sev pats likties vai labākais pasaulē. Elpai – Latvijas gaiss, dvēselei – daba. Manas trakās sāpes pazudušas bez vēsts. Prāts gaišs, gaišs”
Lai visiem Jums izturība un gaišas domas!
Ar cieņu, Valdes priekšsēdētāja Dace Makovska

 

11.augusts
Sirsnīga pateicība kolektīvam RC ”Līgatne” par Jūsu darbu fiziskās veselības uzlabošanai un garīgās veselības nostiprināšanai.
Īpaši tiem mediķiem, kuri nerēķinoties ar savu laiku un pūlēm, veltījuši sevi izvēlētajai profesijai un ar to pelnījuši respektu un uzticību pacientos.
Liels paldies par atsaucību un laipnību ārstei Ingrīdai Tamborai, māsiņām Mārai, Dacei, Lailai, Elīnai, Laimai, Ingrīdai, Ritai, auklēm Dairai un Veltai.
Kopā ar burvīgu dabu tas ir pati par sevi vislabākā zāle.
Ceru, ka man paveicas vēlreiz ārstēties Jūsu brīnišķīgajā iestādē.
Olga Miķelsone

 

13.jūlijs

Sirsnīgs paldies fizioterapeitei Ligitai par pašaizliedzīgo darbu. Paldies reģistratūras meitenēm par laipno apkalpošanu, paldies saimniecēm par garšīgajām maltītēm. Paldies pirts saimniecei. Visdziļāko cieņu un pateicību dakterītei Tamborai par iejūtīgo attieksmi, sirsnību un labestību.

Lai Dievs jūs svēte katra dzīves dienā!

Zinaīda Valmieras raj.

 

17.jūnijā

Līgatne – Laimīgā zeme!

Varu teikt, ka esmu atradusi Līgatni kā vietu, kur atgūt garīgo un fizisko līdzsvaru.

Skaistā daba, daudzās takas, putnu balsis! Vienreizējais personāls – smaidoši, labsirdīgi, pretimnākoši!

Ļoti laba ēdināšana!

Paldies visam kolektīvam!

Sandra no Ikšķiles

 

15.jūnijā

Visdziļāko cieņu un pateicību RC „Līgatne” mediķiem un apkalpojošam personālam. Vēlu visiem stipru veselību un izturību.

Vissirsnīgāko pateicību pensionāre no Babītes

J.Amde

 

13.jūnijā

Izsaku dziļu pateicību visiem rehabilitācijas centra „Līgatne” ārstiem, medicīnas un apkalpojošam personālam par manu vecvecāku Zigurda un Genovefas Mendes lielisko, iejūtīgo un profesionālo uzņemšanu Jūsu vadītajā rehabilitācijas centrā 2012.gada maijā.

Uzturoties rehabilitācijas centrā „Līgatne” pirmo reizi, mūsu ģimene palika ļoti apmierināta ar sniegtajiem pakalpojumiem un to kvalitāti, kā arī personāla attieksmi pret klientu. Noteikti rekomendēsim jūsu iestādi arī citiem.

Vēlot jūsu kolektīvam veiksmīgu darbību arī turpmāk,

Ar cieņu,
Andris Alksnis

 

10.jūnijā

Es jums pasaku lielu, lielo paldies par mitoloģiskās takas izveidi. Tā jau pagānisms (senlatviešu) tiek apspiests dēļ lielā kristietības slāņa un daudzi nemaz nezin par mūsu īstajiem dieviem. Šādas takas un vispār informācija par mūsu senlatviešu dieviem ir maz sastopama Latvijā. Kārtējo reizi saku lielu paldies.

P.S. Iesaku šo taku atjaunot u būtu vēlams izveidot visiem dieviem koka figūras, es biju nedaudz šokēts, ka manam mīļākajam dievam, kara dievam un vienam no vecākajiem diviem Pērkonam nebija koka figūras. Būtu labi arī, ja jūs, izveidotu gan koka figūru, gan apraksta veidā par šo dievu varoņdarbiem, kas padarītu šo taku vēl interesantāku.

Kārtējo reizi liels paldies, ar cieņu pagāns Raitis!

 

4.jūnijā

Šeit pavadīju 10 brīnumjaukas dienas.

Aizbraucot-

Vēlos dāvināt ziedošu Dadzi meža pļavas vidū.

Ap viņu tikai bites un kamenes lido,

Aizej tur vasaras vakarā zilā

Un ieklausies jūnija nakts simfonijā.

Ziedus saplūc cik vēlies

Vien balto pīpeni neaiztiec.

Tā sirmajam Dadzim zīlēs,

Vai viņu vispār kāds mīlēs?

Izkapšu dziesma lai paliek Pārgaujas pļavām

Dadzis nepiedos izkapti aso,

Ķersies matos un sirdī

Un ziedošu pļavu atdot prasīs.

Rozes jau vari nopirkt k dienu tirgū,

Bet Dadzis uzzied tikai vienreiz – vasaras vidū…

 

Paldies jums visiem!

Veiksmi un panākumus vēlot, ar cieņu

Margarieta.

 

25.maijs.

Paldies visām mīļajām un smaidīgajām dakterītēm, māsiņām un ēdnīcas meitenēm, kas ar mani nodarbojās veselas divpadsmit dienas. Atpūtos lieliski, aizmirsu visu un ceru, ka arī mani kauliņi veseļojas!

Un vēl. Visiem sveicieni no mana rododendru brāļa – Ulda Kondratoviča, kurš arī bijis jūsu klients. Uzzinājis, ka braucu šurp, noteica – ak, laimīgā!

Lai jums jauka vasara un daudz klientu – ar patiesu cieņu

Ginta Nordmane Rīgā

5.maijs
Paldies foršajām meitenē: Lailai Bankavai, Dacei Rimicānei un Mārai Kozlovskai par čubināšanu… 🙂
Inese www.feelharmony.lv

 

23.aprīlis
Paldies Līgatnes RC darbiniekiem par viesmīlību, sirsnību. Cik atļauj jūsu iespējas – jūs esat, kā saka, uzdevumu augstumos. Tik brīnišķīgas masieres (T.Laimes k-dze un visas pārējās) savā rehabilitācijas un atpūtas praksē nebiju saticis. Nekad neviens nebija mani tā „izpētījis”, kā pirms nodarbībām Inese Konošonokas k-dze. Par dziedniecisko vannu personālu – tikai tas labākais! Bibliotekāre, un reizē arī ekskursiju vadītāja – visa atsaucība un pretimnākšana. Virtuves darbinieki (latu iespējās) kā arī oficiantes un reizē arī apkopējas – teicami! Un kāda skaista veļa, dvieļi. Super! Administrācijas darbinieki – mīļi un atsaucīgi. Bez šaubām tas viss droši ir valdes pr. Pētera Lidera nopelns (Līderis – uzvārds atbilst cilvēkam)!
Novēlējumi:
– lai arī turpmāk šeit valda latviskā vide un gars;
– saglabājiet (nākotnē – papildiniet) savu labo kolektīvu;
– pacīnieties par ES finansējumu ēkas renovācijai;
– izveidojiet „sāls istabu” – tas atmaksāsies;
– nedaudz atjaunojiet mitoloģijas taku;
– atpūtas pasākumos izmantojiet mūsu diženās folkloras bagātības. Esošā vide to visu papildinās;
– izmantojiet ģenerāļa Ilmāra Bruņinieka, bijušā civilās aizsardzības priekšnieka padomus, organizējiet pasākumus Bunkurā, jūs varētu atļauties saviem pacientiem Bunkuru apskatīt par brīvu (tas piesaistītu droši vairāk pacientu);
-lai vakar (22.04.2012. – vai nav interes. Datums) izbēgusī lācene jūs neapēd!!

Labprāt nosvinēšu šeit vienu no savām iespējamām jubilejām.
Ar cieņu – Gunārs Goba, Latviešu virsnieku apvienības valdes loceklis, pulkvežleitnants.

 

30.aprīlis

Šeit bija foršākie Samarieši! (Laila, Līga, Laura, Rudīte, Sintija, Ilona) Bučas

 

29.aprīlis

Mirklis pirms ieiešanas bunkurā-
Satraukums un joki sit augstu vilni. Ar nepacietību gaidām ekskursiju, esam patīkami pārsteigti par bagātīgo un iespaidiem bagāto rehabilitācijas centru.

 

11.aprīlis

Paldies Margarita!

It was very interesting!

The lunch was very good! Thank you for your welcome! The county is very beautiful! Merci pour la visite vous etes super!! Gros Bisous de la France!

 

6.aprīlis

Vislielākais paldies visiem centra darbiniekiem par iejūtību, atsaucību, sirsnību un spēju sniegt atbalstu grūtā brīdī. Lai Jums pašiem stipra veselība un spēks dziedināt sasirgušos!

Īpašs paldies dakterītei Evai Rudzītei par spēju ieklausīties, dot atbalstu, fizioterapeitei Dacei par iejūtību, izpratni, labajiem padomiem, masierēm Tatjanai L. un Irīnai par augsto profesionalitāti un radīto burvīgo noskaņu, psiholoģei Gintai par garīgās jomas stiprināšanu, “vannu meitenēm” par relaksējošajām procedūrām!

Priecīgus pavasara svētkus – Lieldienas!

Patiesā cieņā – Inta Rajecka

 

29.marts

Sirsnīgs paldies dakterītei Ārijai Akmentiņai  par iejūtīgo attieksmi, sirsnību un labestību, tāpat fizioterapeitēm Inesei, Elīnai un psiholoģei Gintai par pašaizliedzīgo darbu. Paldies reģistratūras meitenēm par laipno apkalpošanu, paldies saimniecēm par garšīgajām maltītēm. Lai Dievs jūs svētī katrā dzīves dienā

Sarmīte no Aizkraukles

 

24.marts

Paldies visām rehabilitācijas centra „blondīnēm”, „brunetēm”, paldies visām gaišmatēm un tumšmatēm. Paldies par lielisko laiku ko pavadīju pie Jums.

J.Pumpurs 

 

15.marts 

Sirsnīgs un mīļš paldies ārstītei Akmentiņai, māsiņai Inesei un pārējām. Arī kopējiņai Rudītei un pārējām meitenēm. Paldies par pacietību fizioterapeitu meitenēm, virtuves darbiniecēm un viesiem pārējiem labajiem cilvēciņiem Līgatnes rehabilitācijas centrā. 

Juzefo Ļeskovica no Valkas

 

8.marts 

Gūt var dodot

Gūt var ņemot

Dodod gūtais neatņemam – teica Rainis.

Vislabākie vēlējumi Jūsu kolektīvam – veselību pašiem, veiksmi darbā un man patīk teikt – viss jau būs labi. 

R.Freimane

 

2. marts

Pateicos „Līgatnes rehabilitācijas centra” vadībai un visiem darbiniekiem par sirsnīgo aprūpi pavadītajā veseļošanās laikā.

Lai Jums un Jūsu darbiniekiem Dieva svētība!

Cerībā uz Reha. Centra uzplaukumu!

D. Malciniece

 

Janvāris

Mīļs paldies par labestību un sirsnību ārtei Akmentiņai, māsiņām Elīnai, Ivetai, Laimai. Arī ēdināšanas darbiniecēm par ļoti garšīgām porcijām.

Lai Jums laba veselība, izturība turpmāk!

Skaidrīte Šilova

Madonas novads – Lubāna

 

21.janvāris

Visam kolektīvam vēlu veselību, spēku, izturību, mīlestību kā darbā, tā arī personīgajā dzīvē! Paldies par labestību un sirsnību ārstei I. Bērziņai, masierei Irīnai, fizioterapijas meitenēm Dacītei, Ligitai, kā arī fizikālās terapijas meitenēm par laipno izturēšanos.

Anna

Saulkrastos 

 

Līgatnes rehabilitācijas centram!

Mēs pateicamies: ārstei Ā.Akmentiņai, fizioterapeitēm: Dacei un Elīnai, medicīnas māsai Birutai

Annija, Ruta no Siguldas novada

 

3.janvāris

Tā, kā ir gada pirmās dienas, novēlam priekpilnu, laimīgu jauno 2012.gadu. Novēlam veiksmi, panākumus turpmāk.

Paldies par sniegtajiem pakalpojumiem.

Sana, Ruta, Anija No Siguldas novada.