SPA • Līgatnes Rehabilitācijas centrs

SPA

SPA– tas ir saīsinājums no latīņu valodas un nozīmē “Sanus per Aquam” jeb “veselība caur ūdeni”. Šis jēdziens ir pazīstams no Senās Romas laikiem, kad slimību ārstēšanai izmantoja termālus avotus un termālās vannas.

Mūsdienu izpratnē SPA – tas ir vesels atveseļošanas komplekss, kas piedāvā lielu procedūru izvēli, lai saglabātu skaistumu, atveseļotos un visa organisma relaksāciju. SPA ir vesela filozofija, jaunu izjūtu pasaule, kas dāvā skaistumu dvēselei un ķermenim.

Rehabilitācijas atpūtas programmas ikvienam Programmas ilgums Cena €

Akcijas cena € 

Mīlu tevi! Mīlu sevi! 2 dienas (1 nakts) 2 personām 108.00  
Atpūties un uzlādējies 3 dienas (2 naktis) 1 personai 104.00  
Uzlādējies pirms vai pēc svētkiem 2 dienas (1 nakts) 2 personām 92.00  
3 brīvdienas ar Pirts rituālu 3 dienas (2 naktis) 1 personai 175.00
Palutini sevi 2 dienas (1 nakts) 1 personai 74.00 62.90 (01.06.2020. – 31.07.2020.) 
Sapnis diviem 2 dienas (1 nakts) 2 personām 264.00

Klasiskā masāža

Viena no fizikālās terapijas procedūrām, kas sevī ietver dažādus masāžas paņēmienus (glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu, vibrāciju). Tās iedarbība ir vispusīga, atkarībā no pielietotajiem paņēmieniem un izpildījuma īpatnībām. Šī masāža uzlabo nervu sistēmas darbību, muskuļu spēku, aktivizē vielmaiņu un audu apgādi ar asinīm. Masāža var gan relaksēt un atbrīvot, gan tonizēt un stimulēt.

 

Leilani masāža

Atslābinošs masāžas rituāls, kas sevī apkopo dažādas masāžas tehnikas: taiešu, Shiatsu, havajiešu Lomi – Lomi un citas. Procedūras laikā šis komplekss nodrošina harmonisku, sabalansētu pieskārienu daudzveidību, jo masēts tiek viss ķermenis. Masāžu sāk ar kāju pirkstiem un nobeidz ar galvas masāžu. Rezultātā klients sajūt pilnīgu ķermeņa relaksāciju, brīnišķīgu pašsajūtu un labu garastāvokli.

 

Silto akmeņu masāža

Šī masāža sniedz dziļu terapeitisko efektu – atbrīvo no stresa, uzlabo vielmaiņu, izvadot no organisma šlakvielas, labvēlīgi iedarbojas uz sirds-asinsvadu, gremošanas, hormonālo un muskuļu sistēmu. Uzliekot akmeņus uz ādas, pateicoties audu siltumvadītspējai, siltums nonāk līdz dziļākajiem muskuļiem un locītavām. Lai uzlabotu veģetatīvo nervu sistēmu, starp kāju un roku pirkstiem, uz pēdām tiek likti akmeņi, jo plaukstās un pēdās atrodas daudz receptoru, kas ļauj vadīt un saņemt akmeņu siltumenerģiju visam organismam. Jo ilgāka ir šī procedūra, jo dziļāks un terapeitiskāks ir šis masāžas rezultāts, tāpēc tās ilgums parasti sasniedz 2 stundas.

 

Sejas relaksējošā masāža

Ļoti labi iedarbojas uz sejas ādas elasticitāti un turgoru, samazinot un izlīdzinot grumbiņas. Pēc šīs masāžas uzlabojas sejas ādas stāvoklis un izskats.

 

Skulpturējošā mašāža

Zinātniski izstrādāta metode akcentētai iedarbībai uz zemādas tauku slāni un muskuļaudiem, apstiprināta 2001. gadā Sanktpēterburgā. Alternatīva plastiskajai ķirurģijai, jo dabiski bioloģiskā veidā samazina taukaudu daudzumu vai palielina muskuļu masu noteiktās ķermeņa vietās, netraumējot ādu, nekaitējot tās gludumam un elasticitātei.

 

Medus masāža

(Uzlabo asinsriti un limfodrenāžu. Process var būt nedaudz sāpīgs.) Medus masāžu rezultāts ir pārsteidzošs – no organisma izvadās toksīni, āda kļūst zīdaina un elastīga, asins apgāde uzlabojas, zūd liekie kilogrami, stiprinās nervu sistēma. Āda saņem aktīvu barošanu un iegūst spēju pašizlīdzināties. Paaugstināsies imunitāte. Uzlabosies vielmaiņa, mazināsies zemādas tauku slānis problēmzonās, kā arī liekais šķidrums neaizkavēsies ķermenī, neveidosies tūskainība. Masāžas laikā ievērojami paātrinās asinsrite ādā, zemādā un muskuļos, tauki tiek skaldīti.

 

Drenāža ar citrusiem

DRENĀŽA AR CITRUSIEM

(120 min)

Intensīva toksīnu un lieko tauku izvadīšana pateicoties augstajai minerālsāļu koncentrācijai, ēteriskajām eļļām un termālajiem ūdeņiem. Šī procedūra veic spēcīgu modelējošu iedarbību ar apjomu mazinošu efektu un ādas nostiprināšanu un tonizēšanu. Procedūras efekts bāzēts uz vairāku etapu iedarbību uz vielmaiņas procesiem organismā.

 

Procedūras cena: 65 EUR

 

Silueta ekselence

Svara samazinošas un ādas tonusa uzlabojošas procedūras (120 min.)

Intensīva anticelulīta procedūra aktīvi iedarbojas iestagnējušiem palielināta apjoma un nelīdzena ādas reljefa un krāsas procesiem. Procedūrai ir terapeitiska iedarbība – aktivizē limfas cirkulāciju visā organismā, iedarbojas uz spēcīgu un dziļu organisma attīrīšanu no toksīniem, sniedz viegluma un svaiguma sajūtu.

 

Procedūras cena: 75 EUR

 

Detoksikācija un limfodrenāža ar termāliem dubļiem

(80 min.)

Procedūra orientēta uz tūsku mazināšanu un dziļu attīrīšanu. Procedūra aktivizē limfātiskās sistēmas darbību. Aktīvās detoksikācijas un audu nostiprinošais efekts mazina apjomu un izlīdzina ādas reljefu.

TERMĀLIE DUBĻI CELULĪTA MAZINĀŠANAI

Pirms termālie dubļi iegūst savas ārstnieciskās īpašības, tie iziet nogatavināšanas procesu īpašos rezervuāros kontaktā ar termālajiem ūdeņiem. 6 mēnešus termālie ūdeņi nepārtraukti tek caur šiem dubļiem 60 °C. Termālo ūdeņu ķīmiskie komponenti aktivizē īpašu mikrofloru, kas izmaina ķīmiski- fizikālo dubļu sastāvu. Nogatavināšanās procesā dubļi kļūst par unikālu farmakoloģisku produktu, kas cilvēka organismu iedarbojas ar terapeitiskiem efektiem – pretiekaisuma un dziedējošu, pretsāpju un sāpju mazinošu, atslābonošu un atjaunojošu, dezintoksicējošu un minerālu balansu nostabilizējošu efektu.

Termālo dubļu kosmētiskais efekts pastiprinās pateicoties tajās esošajām no augiem iegūtajām bioaktīvajām vielām: zirgkastanjas, ananāsa ekstrakti, ēterisko aminoskābju polipeptīdi, rozmarīna, citrona un piparmētras ēteriskās eļļas.

 

Procedūras cena: 55 EUR

 

Ikmēneša maksājums

41.67

Sadalīts maksājums sadarbībā ar

Nordic Finance